Flatazor prestige energy sport 12 kg Zväčšiť

Flatazor prestige energy sport 12 kg

Z3115

Nový produkt

Krmivo pre športové a pracovné psy, Granule flatazor energy sport pre dospelé psy všetkých plemien.

PRESTIGE ACTIV je vysoko energetické krmivo ktoré ponúka všetky potrebné prvky ktoré Váš pes potrebuje pre dosiahnutie vrcholnej výkonnosti a svalového tonusu.

Viac detailov

skladom, dodanie do 48 hodín

48,00 € s DPH

Vlastnosti

Vek psa Dospelý pes
Veľkosť psa Všetky psy
Hlavná mäsová zložka Hydinové
Vhodné aj pre psy Aktívne
Obsahuje obilniny Áno
Rada Prestige
Výber krmiva PRESTIGE ENERGY SPORT

Detaily

PRESTIGE ACTIV je bohaté na ľahko stráviteľné a nutrične výživné hydinové mäso. PRESTIFE ACTIV obsahuje frukto - oligosacharidy, bio - regulačné cukry majúce vplyv na črevnú flóru. PRESTIGE ACTIV obsahuje 6 rôznych živočíšnych a rastlinných tukov, pokrývajúcich všetky požiadavky na mastné kyseliny a činiacich stravu veľmi príťažlivú. PRESTIGE ACTIV je bohaté na vitamín E chrániaci svalové bunky pred účinkami oxidácie mastných kyselín. PRESTIGE ACTIV obsahuje organolysáty ( extrakty zo studených morských rýb, vyváženú koncentráciou aminokyselín, Omega - 3 a Omega - 6 nevyhnutných mastných kyselín, stopových prvkov a vitamínov E a B ) pre zlepšenie trávenia, lesklejšiu srsť a vylepšený svalový tonus. PRESTIGE ACTIV je ideálny pre veľmi aktívnych dospelých psov.

Zloženie

Sušené kuracie, kačacie a morčacie mäso, kukurica, pšenica, živočíšny tuk, jablčná vláknina, kačací tuk, sušené mäso, hydrolyzované živočíšne bielkoviny, ľanové semienko, dužina z repy, kukuričný glutén, autolyzáty rýb (organolyzáty 0.6%), morská soľ, frukto-oligosacharidy, hydrolyzovaný kolagén, chondroitín sulfát, glukozamín sulfát, konzervanty, vitamíny a stopové prvky.

Dávkovanie:

váha psa 2kg 5kg 10kg 15kg 20kg 30kg 40kg 50kg 60kg 70kg
50g 100g 170g 220g 270g 350g 430g 500g 560g 620g

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (12):