Flatazor prestige senior 15 kg Zväčšiť

Flatazor prestige senior 15 kg

Z3117

Nový produkt

Flatazor prestige senior, Krmivo pre staršie psy stredných plemien od 10 do 30 kg dospelej váhy.

PRESTIGE SENIOR napravuje metabolické dysfunkcie u psov starších ako 7 rokov. 

Viac detailov

47,00 € s DPH

Vlastnosti

Vek psa Senior
Veľkosť psa Všetky psy
Hlavná mäsová zložka Hydinové
Obsahuje obilniny Áno
Rada Prestige
Výber krmiva PRESTIGE SENIOR

Detaily

Obsahuje prírodné paradajkové extrakty ( lycopen ) a zinkovej soli, ktoré napomáhajú metabolizmu prostaty. Je bohaté na ľahko stráviteľné a vysoko výživné hydinové mäso kvôli obmedzeniu straty svalového tonusu. Je tiež bohaté na Omega - 3 základné mastné kyseliny, obmedzujúcich vznik kardio - vaskulárnych chorôb.

PRESTIGE SENIOR obsahuje frukto - oligosacharidy, bio - regulačné cukry majúce vplyv na črevnú flóru a je veľmi bohaté na vitamín E, známym svojimi prínosnými účinkami na staršie psy. PRESTIGE SENIOR obsahuje menej energie ( menej kalórií ) pre obmedzenie priberania na váhe.

PRESTIGE SENIOR obsahuje organolysáty ( extrakty zo studených morských rýb, vyváženú koncentráciou aminokyselín, Omega - 3 a Omega - 6 nevyhnutných mastných kyselín, stopových prvkov a vitamínov E a B ) pre zlepšenie trávenia, lesklejšiu srsť a optimálnu kondíciu.

Zloženie

Kukurica, sušené kuracie, kačacie a morčacie mäso, pšenica, sušené mäso, jablčná vláknina, vláknina z fazuľových bôbov, kačací tuk, hydrolyzované živočíšne bielkoviny, vaječný prášok, , kukuričný glutén, ľanové semienko, dužina z repy, uhličitan vápenatý, autolyzáty rýb (organolyzáty 1%),pivné kvasnice, frukto-oligosacharidy, konzervanty, vitamíny a stopové prvky.

Dávkovanie:

váha psa 2kg 5kg 10kg 15kg 20kg 30kg 40kg 50kg 60kg 70kg
50g 105g 175g 225g 275g 360g 435g 505g 570g 630g

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (11):