Krmivo pre mačky

Krmivo Flatazor obsahuje komponenty, ktoré sú najbezbečnejšie a najprírodnejšie medzi krmivami pre psov. Výrobky Flatazor reprezentujú najvyššiu úroveň kŕmenia, jedine z francúzkych základných surovín, z francúzkej továrne firmy Sopral priamo pre Vášho spoločníka. Flatazor krmivo pre mačky neobsahuje žiadne umelé farbivá alebo doplnkové látky. K...

Krmivo Flatazor obsahuje komponenty, ktoré sú najbezbečnejšie a najprírodnejšie medzi krmivami pre psov. Výrobky Flatazor reprezentujú najvyššiu úroveň kŕmenia, jedine z francúzkych základných surovín, z francúzkej továrne firmy Sopral priamo pre Vášho spoločníka. Flatazor krmivo pre mačky neobsahuje žiadne umelé farbivá alebo doplnkové látky. Každá jedna granula krmiva obsahuje špeciálne komponenty, vďaka ktorým získa Váš spločník jedinečné a individuálne krmivo. Navyše krmivo obsahuje jablko, v celku sušenú tresku, kačaciu masť a morské riasy.

Rada krmiva pre mačky FLATAZOR CROCTAIL patrí do najvyššej triedy kvality a je určené pre každá fázu života mačky.

Pri vývoji rady krmív FLATAZOR CROCTAIL bolo najdôležitejšie vytvorenie prvotriedneho krmiva, ktoré zabezpečí trvalé zdravie mačky počas rôznych etáp jej života.

Pomocou krmív FLATAZOR CROCTAIL dokážete zabezpečiť mačke aj chuťovo rôznorodé kŕmenie/kurča, ryba/ pri rovnakej chutnosti a vysokej stráviteľnosti.

Krmivá FLATAZOR CROCTAIL popri iných špičkových ukazovateľoch zabezpečia aj správne pH moču.

Detaily

Krmivo pre mačky V kategórii sa nenachádza žiadny produkt.