Krmivo pre psy

Krmivo Flatazor obsahuje komponenty, ktoré sú najbezbečnejšie a najprírodnejšie medzi krmivami pre psov. Výrobky Flatazor reprezentujú najvyššiu úroveň kŕmenia, jedine z francúzkych základných surovín, z francúzkej továrne firmy Sopral priamo pre Vášho spoločníka. Flatazor krmivo pre psov neobsahuje žiadne umelé farbivá alebo doplnkové látky. Ka...

Krmivo Flatazor obsahuje komponenty, ktoré sú najbezbečnejšie a najprírodnejšie medzi krmivami pre psov. Výrobky Flatazor reprezentujú najvyššiu úroveň kŕmenia, jedine z francúzkych základných surovín, z francúzkej továrne firmy Sopral priamo pre Vášho spoločníka. Flatazor krmivo pre psov neobsahuje žiadne umelé farbivá alebo doplnkové látky. Každá jedna granula krmiva obsahuje špeciálne komponenty, vďaka ktorým získa Váš spločník jedinečné a individuálne krmivo. Navyše krmivo obsahuje jablko, v celku sušenú tresku, kačaciu masť a morské riasy.

Krmivo Flatazor pre psy sa delí na 3 rady:

  • FLATAZOR PRESTIGE je ideálne krmivo pre ktorúkoľvek etapu života Vášho psa. Je ľahko stráviteľné a chutné, takže môže sprevádzať možno aj celý život Vášho miláčika. FLATAZOR PRESTIGE bolo vyvinuté a je vyrobené tak, aby každý našiel to najvhodnejšie krmivo pre svojho psa, v závislosti od veľkosti, veku a podobne. Má riešenie aj pre psov, ktorí sú na krmivo viac citliví – svojim špeciálnym zložením znižuje možnosť alergií a podráždenia tráviacej sústavy.

  • FLATAZOR ELITE krmivo pre psov je ideálna potrava v každej fáze života. Je ľahko stráviteľné, chutné, preto psy konzumujú toto krmivo radi po celý život. FLATAZOR ELITE krmivo pre psov bolo vyvinuté s ohľadom na postavu a vek psa.

  • FLATAZOR PROTECT predstavuje riešenie, pre psov so špecifickými problémami a požiadavkami na výživu. Neobsahujú pšenicu ani sóju. Krmivá FLATAZOR PROTECT pozitívne pôsobia na zdravie psov mimo iných aj vďaka pridaným liečivým rastlinám /artičoky, rozmarín, skorocel atď./. Každé z piatich krmív rady FLATAZOR PROTECT  predstavuje ideálne riešenie pre rôzne zdravotné problémy psov. Pri vývoji rady FLATAZOR PROTECT bolo prvoradým kritériom vyrobiť krmivo s čo najlepším zložením pre daný problém, tak aby Váš pes bol čo najskôr znova zdravý.
Detaily

Krmivo pre psy Počet produktov v kategórii: 35

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 35 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 35 položiek